حمل بار و باربری از تبریز به خوی

اتوبار آناج بار یکی از باربری های تبریز  مطمئن و با 20 سال سابقه در حوزه حمل و نقل بارهای سنگینه و سبک توانسته همکاریه موفقی با کارخانه های بزرگ برای جابجایی کالاو اثاثیه منزل در کشور داشته باشه.

آناج بار تبریز دارای ناوگان حمل و نقل کامل هست که شامل ماشینهایی مثل: تریلی کفی، بغلدار ، یخچالدار ، ترانزیت و کامیون ده چرخ میشه و همینطور انواع وانت، نیسان و کامیونت هم برای بارهای با حجم کمتر داره.

باربری آناج بار تبریز نه تنها پوشش کامل در آذربایجان شرقی و سراسر کشور دارد

این شرکت با داشتن نیروهای مجرب و 20 سال سابقه درخشان، کیفیت حمل و نقل  کالاتون رو  تضمین می کنه

آناج بار در سرویس دهی تبریز به خوی از کامیون های مسقف مخصوص باربری استفاده  میکندکه در بزرگترین اندازه هستند

هزینه باربری از تبریز به خوی و هزینه بسته بندی در اسباب کشی از تبریز به خوی در چارت قابل رویت هست لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد باربری و ارسال کالا از تبریز به مراغه تماس حاصل فرمایید.

هزینه باربری از تبریز به خوی22.000.000ریال
هزینه بسته بندی اسباب کشی از تبریز به خوی29.900.000ریال
مدت زمان انجام فرایند حمل ونقل از تبریز به خوی1روز
تعداد کارگرها3نفر
بیمه باربری از تبریزبه خویدارد

حمل بار و باربری همراه با اسباب کشی از تبریز به خوی

آناج باربر در حمل ونقل از تبریز به خوی از کامیونت های سرپوشیده استفاده میکند لذا جای هیچ گونه نگرانی در حمل ونقل کالا از تبریز به خوی بلاخذ در باربری و اسباب کشی از تبریز به خوی وجود ندارد 

باربری آناج بار در صدر لیست باربری های تبریز و لیست باربری های تبریز به خوی علاوه بر حمل ونقل بسته بندی وسایل را به هموطنان عزیز سرویس می دهد.

شرکت باربری آناج بار جهت حمل اثاثیه منزل از تبریز به خوی وانت نیسان،وانت پیکان ، کامیون تک 10تن وکامیون جفت با بیمه نامه مختص باربری از تبریز به خوی صادر می کند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *