ما که هستیم ...

درباره آناج بار تبریز

 

شرکت باربری آناج بار تبریز با 25 سال تجربه در زمینه حمل ونقل در صدر لیست باربری های تبریز آماده سرویس دهی با کیفیت به تمام نقاط ایران می باشد

 

  • کارگران کار بلدبارگیری ، بسته بندی ، تخلیه
  • کامیون های مخصوص باربریمجهز به کامیون های بزرگ
  • درون شهری و برون شهریتمامی نقاط ایران
  • خدمات الکترونیکیرزرو اینترنتی

خدمات ما ...

ماموریت ما، کارهایی که انجام می دهیم؟

بزرگتریت دغدغه ما اسباب کشی بدون نگرانی و فراهم نمودن شرایط حمل ونقل  و بسته بندی 

بسته بندی

کارتون مخصوص ، نایلون حبابی

بیمه باربری

قرارداد رسمی با بیمه ایران

حمل ونقل و باربری

درون شهری و برون شهری

کارشناس مشاور

ارسال کارشناس جهت مشاوره

لوازم بسته بندی (مبلمان)

تیم بسته بندی باربری آناج بار تبریز جهت بسته بندی لوازم آشپزخانه از قبیل یخچال و ظرف شویی و...و همچنین وسایل چوبی از قبیل مبلمان و بوفه و ... از نایلون حباب دار ضخیم استفاده میکند و تمام قسمت ها با نایلون کاور میشود و در نهایت با استفاده از سلفون کشی بسته بندی حرفه ای رو خدمت مشتریان عزیز تقدیم میکند که این کار باعث حفاظت از ضربه و هرگونه خط و خش و حتی گردو خاک وسایل و مبلمان با ارزش مشتریان می گردد.

لوازم بسته بندی (خرده)

  پرسنل آموزش دیده  آناج بار تبریز یکی از بهترین کادرها  در میان باربری های تبریز می باشند که  1.برای تمام لوازم آشپزخانه (خرده ریز) از فوم استفاده میکند ابتدا تمامی اشیا شکستنی و ... فوم پیچی میشوند و در نهایت داخل کارتن های ضدضربه وضخیم قرار میگیرند. تمام کارتن ها شماره گزاری میشوند و طبق همان شماره در مقصد تحویل مشتریان عزیز میکردد .

هزینه باربری

هزینه باربری طبق تعرفه اتحادیه حمل ونقل می باشد ، که طبق طبقات و مسیر مبدا و مسیر مقصد و هم چنین وسایل سنگین از قبیل پیانو ،یخچال ساید بای ساید ، نیم ساید و گاوصندوق متغییر می باشد. ناگفته نماند تیم پشتیبانی آناج بار تبریز در خدمت همشهریان عزیز به صورت 24 ساعته ، آنلاین و آفلاین  میباشد، لذا جهت کسب هرگونه اطلاعات اضافی تماس گرفته یا از طریق مشاوره آنلاین در ارتباط باشید.

کامیون های مخصوص اسباب کشی

باربری آناج بار تبریز از کامیونت های شش متری پتودار و سایز بزرگ استفاده میکند که تمامی کامیون ها مسقف بوده و هرگونه بارندگی و تغییرات آب و هوای هیچگونه آسیبی بر اسباب و اثاثیه نمیزند.

ما استخدامتان می کنیم، به ما بپیوندید

در صورتی که در زمینه باربری و خدمات سابقه کار دارید با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید

ما متخصص در حمل و نقل هستیم

25سال تجربه

87

رضایت مشتریان طبق نظر سنجی

92

ارائه خدمات نوین

79

راحتی و آرامش خاطر در اسباب کشی