حمل و نقل  و باربری از تبریز به مشهد

همشریان عزیز مناسبترین قیمت باربری از تبریز به مشهد ، اسباب کشی از تبریز به مشهد با انواع کامیون ایسوزو،جک و وانت نیسان را با بهترین کیفیت را ازما بخواهید.

باربری آناج بار در بین مطرح ترین باربری های تبریز و در صدر لیست باربری های تبریز می باشد و آماده خدمات رسانی به هموطنان در تمام نقاط تبریز می باشد

با یک بار تجربه باربری در تبریز برای همیشه مشتری و حامی آناج بار میشوید چرا که تمامی تعهدات و نیاز ها را در یک جابجایی از تبریز به مشهد را فراهم ساختیم.

 • بسته بندی 
 • بازو بست کردن و انجام کلیه امور فنی اثاثیه
 • بارگیری  از مبدا (باربری تبریز تا مشهد)
 • بیمه و صدور بارنامه با پوشش بیمه باربری درتبریز به تمام نقاط ایران
 • تخلیه بار 
 • چیدمان اثاثیه منزل در باربری از تبریز به مشهد 
هزینه بسته بندی در باربری از تبریز به مشهد25.000.000ریال
کرایه و تعرفه باربری از تبریز به مشهد70.000.000ریال
مدت زمان انجام فرایند باربری از تبریز تا مشهد2 روز
هزینه بارگیری کالا در ارسال بار از تبریز به مشهد6.500.000ریال
بیمه نامه باربری5.000.000ریال

باربری تبریزبه مشهد

 1.  باربری تبریزبه مشهد برای حمل بار از تبریز به  مشهد ازکامیونت خاور ، تک ،جفت , تریلی می توانید استفاده کنید.
 2. کامیونت باربری  حمل بار تبریز به مشهد شامل وانت نیسان،جک سه تن. کامیون تک تهران به تبریز,  ماشین ده چرخ تبریز  مشهد و ماشین هجده چرخ تبریز به مشهد انجام میشودحمل بار با وانت از تبریز به مشهد از دیگر خدمات دیگر باربری های تبریز(آناج بار) می باشد. مناسب ترین قیمت وهزینه وانت  نیسان از تبریز به مشهد در سریع ترین زمان در خدمت شماست. کافی است تماس بگیرید و باربری تبریز به مشهد را پیگیری نمایید.

حمل اثاثیه تبریز به مشهد

برای حمل اثاثیه منزل از تبریز به مشهد و اسباب کشی از تبریز به مشهد با ما تماس بگیرید... باربری تبریز کلیه خدمات اسباب کشی, حمل و نقل اثاثیه تبریز به مشهد و بسته بندی را از مبدا تبریز به مشهد انجام می شود. برای اسباب کشی از انواع ماشین های باربری به خصوص ایسوزو های مسقف استفاده می شود. علاوه بر حمل اثاثیه درون شهری خدمات برون شهری یکی دیگر از خدمات باربری آناج بارتبریز  است که به همشهریان عزیز ارائه میشود.

 بیمه در باربری از تبریز به مشهد

 • بیمه نامه معتبر در امر اسباب کشی و حمل ونقل از تبریز به مشهد حرف اول را در باربری تبریز به مشهد را میزند  لذا مشتریان عزیز باید توجه ویژه به این امر ضروری در اسباب کشی بکنند.باربری آناج بار در لیست باربری های تبریز قرار داد معتبر با بیمه ایران دارد و در بین سالها تجربه همیشه پاسخگوی مشتریان عزیز بوده و خواهد بود.

باربری های تبریز

 • باربری تبریز به مشهد و حمل بار تبریز شامل حمل بار به همه شهرهای استان آذربایجان شرقی است. 
 • حمل بار از تبریز به مشهد همه شهرستان های استان آذربایجان شرقی را شامل میشود.

ارسال وانت تبریزبه مشهد

باربری آناج بار تبریز جهت حمل وباربری تبریز به مشهد برای مشتریان عزیز وانت و وانت نیسان ارسال می کند جهت اطلاع از قیمت باربری در تبریز به مشهد و کسب اطلاعات در مورد شرایط حمل بار از تبریز به مشهد با ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *