حمل و نقل از تبریز به قم

 شرکت آناج بار واقع  به عنوان باربری در تبریز خدمات باربری  از تبریز به قم را با کامیونهای مسقف و پتودار ارایه می دهد جهت اطلاع از هزینه حمل ونقل  و قیمت باربری از تبریز به قم با ما در تماس باشید .

ضمنا باربری آناج بار به 20 سال تجربهبه عنوان پیشرو در بین باربری ها در تبریز کارگران ماهر جهت بارگیری اثاثیه منزل،مبلمان و... از تبریز به قم ارسال میکند

آناج بار  به منظور ارسال و حمل ونقل کالای شما از تبریز به قم  انواع وانت و کامیونت،10چرخ و 6چرخ ارسال می کند.

قیمت باربری و هزینه باربری تبریز قم55000000ریال
هزینه بسته بندی درباربری تبریزبه قم 40.000000ریال
کرایه باربری تبریز به قم وانت نیسان30.000.000ریال
کرایه باربری 6چرخ یا 10 تن از تبریز به قم60.000.000ریال
تعداد کارگران در باربری از تبریز به قم3 نفر

باربری از تبریز به قم

باربری از تبریز به قم و حمل اثاث منزل از تبریز به قم با کامیون های مخصوص اثاثیه منزل و بیمه نامه مختص باربری تبریز قم به کارگران متخصص جهت بارگیری و تخلیه بار.

ارسال بار های تجاری ، ارسال بارهای صنعتی ، ارسال لوازم فروشگاه ها ،ارسال اثاثیه منزل ، ارسال تجهیزات پزشکی و … با کامیون های مخصوص از تبریز به قم انجام می شود.

آناج بار مجهز به بزرگ ترین ناوگان حمل و نقل می باشد به این معنا که شما هر نوع کامیون ، تریلی خاور و . . . را که برای باربری تبریز به قم ها نیاز داشته باشید در اختیارتان قرار می دهد 

خدمات باربری تبریز که توسط آناج بار انجام میشود ، یکی از حرفه ای ترین و تخصصی ترین خدماتی است که ما با بیش از  20 سال سابقه به شما عزیزان ارائه می نماییم . ما تخصصی ترین و حرفه ای ترین تیم حمل و نقل را برای خدمات باربری تبریز با رانندگانی مجرب و معتمد برای شما در نظر گرفته ایم .

باربری تبریز آناج بار همه روزه و در تمام ساعات در ارائه خدمات به مشتریان اعلام آمادگی می کند.

آناج بار در باربری تبریز، تمام شهرستان ها تحت پوشش قرار داده است ،در این مقاله چند شهر برای نمونه آورده شده است همچنین

برای انتخاب کامیون مناسب جهت باربری تبریز به سایر شهر ها بهتر است از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

در باربری تبریز به شهرستان ها در صورتی که محموله شما یک محموله تجاری و بسته بندی شده یا محموله ای حساس باشد ، تریلی ترانزیت چادری گزینه بسیار خوبی برای حمل اینگونه بارها می باشد . تریلی چادری به دلیل قابلیت پلمپ در گمرک بارهای صادراتی و تجاری حساس نیز با این تریلی جابجا می شوند.  باربری تبریز با تریلی چادری برای حمل بار تا ۲۴ تن انجام میشود.

هزینه باربری  و اسباب کشی تبریز به قم و یا باربری قم به تبریز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *