باربری وحمل و نقل اثاثیه و اسباب کشی از  تهران به تبریز 

  

باربری آناج بار علاوه بر حمل و اسباب کشی از تبریز ، خدمات باربری و اسباب کشی از تهران به تبریز را انجام میدهد. قابل ذکر هست قیمت  و هزینه باربری از تهران به تبریز به مراتب بالاتر هست ولی شرکت  آناج بار با هزینه باربری مناسبتر از سایر باربری های تبریز سرویس دهی  و اسباب کشی تهران به تبریز را انجام می دهد.

باربری آناج بار تبریز درصدر لیست باربری های تبریز آماده سرویس دهی و ارسال کارگر متخصص در باربری از تهران به تبریز و بالعکس می باشد. همچنین ارسال کارگر حمل اثاثیه  جهت تخلیه بار در باربری های تهران به تبریز

انجام بسته بندی اثاثیه منزل در حمل ونقل از تهران به تبریز

هزینه و قیمت باربری از تهران به تبریز40000000 ریال
هزینه ارسال کارگر برای تخلیه بار3000000 ریال
هزینه بسته بندی 40000000ریال
نرخ بیمه باربری30000ریال
نوع خودروکامیون شش متری مخصوص اثاث منزل

باربری تهران به تبریز 

در میان باربری های تبریز آناج بار پیشرو در حمل و نقل اثاثیه منزل و مبلمان ،بار اداری، تجاری و... آماده  ارایه خدمات بسته بندی و ارایه کارگر مختص اثاثیه منزل جهت بارگیری و تخلیه بار در باربری و حمل ونقل از تهران به تبریز همچنین اگه مخواهید اطلاعات دقیق تری در مورد هزینه ارسال بار و اثاثیه منزل از تهران به تبریز با انواع خودرو های 6تن 10تن و وانت نیسان و وانت هستید کافیست با شماره تلفن های شرکت آناج بار تماس بگیرید تا همکاران راهنمایی های لازم را در این خصوص انجام دهند.

اسباب کشی تهران به تبریز 

 1.  باربری تهران به تبریز برای حمل بار از تهران به تبریز از خاور مسقف ، تک ،جفت , تریلی می توانید استفاده کنید.
 2. کامیونت های حمل بار تهران به تبریز شامل وانت نیسان،جک سه تن. کامیون تک تهران به تبریز,  ماشین ده چرخ تهران به تبریز و ماشین هجده چرخ تهران به تبریز انجام میشود

حمل بار با وانت نیسان از تهران به تبریز از دیگر خدمات باربری   آناج بار می باشد. قیمت ارزان وانت و نیسان از تهران به تبریز با انواع وانت و نیسان در سریع ترین زمان ممکن در خدمت شماست. کافی است تماس بگیرید و باربری تهران به تبریز را بخواهید.

 1. وانت بار از تهران به تبریز، نیسان وانت بار تهران به آذرشهر، وانت نیسان بار تهران به اسکو، وانت نیسان بار تهران به اهر، نیسان وانت بار تهران به بستان‌آباد، وانت نیسان بار تهران به بناب، وانت نیسان بار تهران به جلفا، نیسان وانت بار تهران به چاراویماق، وانت بار تهران به خدا آفرین، نیسان وانت بار تهران به سراب، نیسان وانت بار تهران به شبستر، وانت بار و نیسان بار تهران به عجب‌ شیر، وانت نیسان بار تهران به کلیبر، وانت از تهران به مراغه، وانت و نیسان بار تهران به مرند، وانت بار تهران به ملکان، نیسان وانت بار تهران به میانه، نیسان وانت بار تهران به ورزقان، نیسان وانت بار تهران به هریس، وانت نیسان بار تهران به هشترود، نیسان بار تهران به هوراند از شهر هایی هستند که حمل بار تهران به استان آذربایجان انجام می شود.

حمل اثاثیه تهران به تبریز 

برای حمل اثاثیه منزل از تهران به تبریز و  اسباب کشی از تهران به تبریز با ما تماس بگیرید... باربری تهران تبریز کلیه خدمات اسباب کشی, حمل اثاثیه تهران به تبریز و بسته بندی را از مبدا تهران به تبریز  انجام می شود. برای اسباب کشی از انواع ماشین های باربری به خصوص ایسوزو های مسقف استفاده می شود. حمل اثاثیه برون شهری یکی دیگر از خدمات باربری آناج بارتبریز  است که به هموطنان عزیز ارائه میشود.

انواع بیمه در باربری از تهران به تبریز

 • بیمه نامه از بین رفتن تمامی کالا:
  این نوع بیمه نامه نوعی بیمه نامه منسوخ است و زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد. این سبک بیمه نامه به بیمه نامه گمرکی شهرت دارد. در صورت از بین رفتن کلیه کالا این بیمه نامه خود را ظاهر می کند.
 • بیمه نامه مجموعه شرایط:
  در این نوع بیمه نامه در صورت افتادن اتفاقاتی مثل آتش سوزی، انفجار، واژگون شدن خودروی حمل بار، تصادف وسیله نقلیه، تخلیه اضطراری کالا، خسارت همگانی و… جبران خسارت توسط اداره بیمه انجام می شود.
 • بیمه نامه کامل:
  همه عواملی که در مورد دوم گفته شد شامل حال این مورد نیز می شود. از دیگر عوامل می توان زلزله، صاعقه، آتشفشان را نام برد.

باربری های تبریز

 • باربری تهران تبریز و حمل بار تهران تبریز شامل حمل بار به همه شهرهای استان آذربایجان شرقی است. باربری شهرستان های آذربایجان شرقی کلیه شهرستان های این استان را پوشش میدهد
 • حمل بار از تهران به تبریز همه شهرستان های استان آذربایجان شرقی را شامل میشود.

 باربری از تهران به تبریز

کرایه وانت نیسان از تهران به تبریز در جدول فوق قابل مشاهده می باشد 

باربری تهران تبریز، حمل بار به تبریز و باربری تهران به آذربایجان شرقی یکی از پرمخاطب ترین مسیرهای باربری در لیست سرویس دهی ماست. برای حمل بار از تهران به تبریز و یا باربری بین شهری تبریز با انتخاب باربری مجاز از بین باربری های تبریز اقدام به حمل بار خود کنید. در ادامه هزینه باربری از تهران به تبریز و شهرهای آذربایجان شرقی مثل کرایه خاور از تهران به تبریز قابل رویت است.

همچنین جهت اطلاع از کرایه حمل تهران به تبریز با کامیون 6 تن لطفا با ما تماس بگیرید

از جمله خدماتی که در اسباب کشی از تهران به تبریز،ارسال مبلمان از تهران به تبریز ارائه می شود.

 • ارائه خدمات بسته بندی
 • بارگیری 
 • بیمه
 • تخلیه
 • چیدمان
 • هزینه ارسال و باربری از تهران به تبریز در این صفحه قابل رویت هست لطفا جهت  هماهنگی و مقایسه قیمت ما با باربری های تبریز از طریق گفتگوی آنلاین یا با شماره تلفن های قید شده تماس حاصل فرمایید.
هزینه باربری از تهران به تبریز40.000.000ریال
هزینه بسته بندی در جابجایی از تهران به تبریز30.000.000ریال
تاریخ تحویل باربری تهران تبریزدو روزبعد بارگیری
تعداد کارگران در حمل اثاثیه تهران به تبریز3 نفر
بیمه باربری برای ارسال بار از تهران تا تبریز300.000ریال
قیمت باربری کامیون ایسوزو از تهران به تبریز3500000ریال
قیمت باربری 10تن از تهران به آذربایجان شرقی60.000.000ریال

باربری تهران به تبریز و شهرستان

قیمت اعلام شده در بالا به روز میباشد. در مجموع هزینه تمام شده باربری به شهرستان و تهران شامل ۳ هزینه است (شکل زیر): کرایه ماشین + هزینه کارگر + هزینه بیمه

حمل از تهران به تبریز

شرکت باربری آناج بار روزانه از تبریز به تهران کامیونت مسقف باربری مخصوص اثاثیه منزل سرویس دهی میکند لذا هم میهنان عزیز جهت باربری ازتهران به تبریز میتوانند سرویس  رزرو کنند و حتی اثاثیه منزل و سایر کالا را از تهران به تبریز با ما ارسال کنند ....

قابل ذکر می باشد تمامی کامیونت های ما مسقف پتودار هستند و علاوه بر این شرکت آناج بار از ناوگان کامیونت های مدل بالا 1401-1402 استفاده میکند تا علاوه بر به حداقل رساندن خرابی کامیونت ها در مسیر طولانی تبریز تهران یا تهران به تبریز ، به هوای پاک و محیط زیست کمک می کندو آلودگی را به حداقل می رساند.

 

 

تعرفه و قیمت باربری تهران تبریز برای انواع کامیون خاور تهران به تبریز،ایسوزو،10چرخ،6چرخ،وانت نیسان  در جدول زیر قابل مشاهده هست

خودرو کرایه و تعرفه باربری تهران به تبریز برحسب (ساعت)
خاور 3800000 9
ایسوزو 6متری 4000.000 9
کامیون 10تن 5000.000 9
کامیون 15 تن 20000.000 9
وانت نیسان 2300.000 9

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *